Znojemské vinařství

Místní akční skupina

eu loga

MAS Znojemské vinařství ve spolupráci s Městem Znojmem uskutečnili projekt „Skryté krásy Znojemska“. V rámci projektu jsme chtěli seznámit nejen obyvatele, ale i návštěvníky našeho regionu se skrytými a opomíjenými přírodními i historickými krásami Znojemska.

V počátku jsme se věnovali severu území MAS a dále bychom chtěli pak blíže k Městu Znojmu a příhraničí. Chtěli bychom se zaměřit i na další místa regionu, která stojí za zmapování, neboť dále od města Znojma ubývá počet značených turistických tras nikoliv počet historických a přírodních krás.

V první fázi projektu byl vydán kalendář s fotografiemi z daných lokalit, opatřených GPS souřadnicemi.

Nyní budeme pokračovat druhou fází projektu. MAS Znojemské vinařství bude veřejně publikovat "Skryté krásy Znojemska" v rozšířené realitě. To znamená zanesení Vámi vybraných cílů do aplikace Layar pro mobilní telefony. Tato aplikace je zdarma ke stažení.

 

V případě zájmu prosím vyplňte tabulku, která je ke stažení ZDE a zašlete ji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Děkujeme za spolupráci.

 

icon projekty

IROP

Integrovaný regionální operační program

Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo finální podobu Kritérií pro závěrečné hodnocení projektů realizovaných v rámci specifického cíle 4.1 Posílení komunitně vedeného místního rozvoje za účelem zvýšení kvality života ve venkovských oblastech a aktivizace místního potenciálu.

vice

icon projekty

PRV

Program rozvoje venkova

V rámci Strategie komunitně vedeného místního rozvoje pro území MAS Znojemské vinařství na období 2014 – 2020 je možno předkládat projekty do programového rámce Programu rozvoje venkova ČR pro období 2014–2020.

vice

icon projekty

MAP

Místní akční plán vzdělávání

MAP v ORP Znojmo I.
MAP v ORP Znojmo II.

vice

icon projekty 

OSTATNÍ PROJEKTY

Informace o dalších projektech

Animace škol - šablony

Milion stromů

Zlepšení řídících a administrativních schopností MAS Znojemské vinařství z.s.

vice

eu ministerstvo pro mistni rozvoj ministerstvo skolstviprogram rozvoje venkova   leader