Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Jsme i na Facebooku

fb

 

 

Místní akční skupina MAS Znojemské vinařství aktivně spolupracuje na realizaci projektu "MAS jako nástroj spolupráce obcí pro efektivní chod úřadů", reg. č. CZ.1.04/4.1.00/B6.00043.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

spolupráce

Více informací naleznete ZDE

Navigace

Obsah

Zájmové skupiny

MAS Znojemské vinařství, z.s.

 

MAS Znojemské vinařství z.s. má v souladu se stanovami spolku a v návaznosti na strategii komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) definovány následující zájmové skupiny:

  1. Zemědělství
  2. Vinařství
  3. Aktivní lidé, pečující o region
  4. Vzdělání a sport
  5. Fyzické osoby nepodnikající
  6. Rozvoj obcí
  7. Rozvoj vinařských obcí

Zájmové skupiny vymezila Rada spolku na své schůzi dne 17. 2. 2015. Jednotliví členové spolku formou doplňku k přihlášce za člena určili svoji příslušnost následovně:

Aktuální tabulka členů MAS:

Subjekt

Zastupující osoba

Příslušnost k zájmové skupině

1.

Zemědělské družstvo Hodonice, Polní 258, 671 25

Ing. František Houšť

Zemědělství

2.

Antonín Sedláček, Mašovice 149, 669 02

Antonín Sedláček

Zemědělství

3.

Agrospol Hrádek, spol. s.r.o., Hrádek 5, 671 27

JUDr. Jiří Matoušek

Zemědělství

4.

Roman Dvořák, Pod Skálou 46, Hnanice 669 02

Roman Dvořák

Zemědělství

5.

Ökofruit international s.r.o., Jaroslavice 202, 671 28

Martin Feranec

Zemědělství

6.

Ökoplant international s.r.o., Slup 83, 671 28

Tomáš Letocha

Zemědělství

7.

Jiří Kudrna, Oleksovice 4, 671 62

Jiří Kudrna

Zemědělství

8.

Radomír Hodeček, Miroslavské Knínice 169, 671 72

Radomír Hodeček

Zemědělství

9.

Petr Příkazský, Miroslavské Knínice 69, 671 72

Petr Příkazský

Zemědělství

10.

Petr Jelének, Valtrovice 43, 671 28

Petr Jelének

Zemědělství

11.

Dipl. Ing. Jiří Novák, Mašovice 30, 669 02

Dipl. Ing. Jiří Novák

Zemědělství

12.

Filip Mařica, Valtrovice 102, 671 28

Filip Mařica

Zemědělství

13.

Agrodružstvo Miroslav, Nádražní 1207, Miroslav, 671 72

Ing. Radek Janeček

Zemědělství

14.

Pomona Těšetice a.s., Těšetice 171, 671 61

Bc. Ivo Pokorný

Zemědělství

15.

Zemědělské družstvo Čejkovice - Oleksovice,Oleksovice244,671 62

Ing. Dita Kvapilová

Zemědělství

16.

Agrární komora Znojmo, Dvořákova 21, Znojmo 669 02

Ing. Pavel Vybíral

Zemědělství

17.

Sdružení znojemských vinařů, z.s. Dvořákova 21, Znojmo 669 02

Ing. Jaromír Čepička, CSc.

Vinařství

18.

Vino Hort s.r.o., Dobšice 69, 671 82

Ing. Jiří Hort

Vinařství

19.

Vinařství Lahofer, a.s., Dobšice 523, 671 82

Ing. Zdeněk Bodanský

Vinařství

20.

Vinice-Hnánice s.r.o., Horákova 3080/7 Brno, 616 00

Mgr. Jiří Hamza

Vinařství

21.

Vinařství Dobrovolný s.r.o., Růženy Svobodové 2463/22 Znojmo, 669 02

Ing. Josef Dobrovolný

Vinařství

22.

Znovín Znojmo, a.s., Šatov 404, 671 22

Ing. Pavel Vajčner

Vinařství

23.

Ing. Anna Adámková, Chvalovice 33, 669 02

Ing. Anna Adámková

Vinařství

24.

Spolek dobšických vinařů, Za Školkou 261, Dobšice, 671 82

Ing. Miroslav Rolník

Vinařství

25.

Vinařský spolek „sv. Michal“ - Bohutice, Bohutice 192, 671 76

Rudolf Rozbořil ml.

Vinařství

26. VINEA Znojmo, s.r.o., Nový Šaldorf 3706, 671 81 Znojmo Monika Palaščáková Vinařství

27.

MVDr. Libor Jurka, Mašovice 69, 669 02

MVDr. Libor Jurka

Aktivní lidé, pečující o region

28.

„Salebra o.s.“, Práče 66, 671 61

Jitka Přibylová

Aktivní lidé, pečující o region

29.

Spolek Suchohrdly - Sadová, Větrná 541/3 Znojmo, 669 04

Bc. Pavel Synek

Aktivní lidé, pečující o region

30.

SH ČMS-Sbor dobrovolných hasičů Vítonice, Vítonice, 671 61

Michal Slivka

Aktivní lidé, pečující o region

31.

Mgr. Pavel Chvatík, Sklepní 107, Hnanice 669 02

Mgr. Pavel Chvatík

Aktivní lidé, pečující o region

32.

Hosterlitz, o.s., Hostěradice 462, 671 71

Bc. Marek Šeiner

Aktivní lidé, pečující o region

33.

Správa Národního parku Podyjí, Na Vyhlídce 1581, Znojmo 669 02

Ing. Veronika Dubovská

Aktivní lidé, pečující o region

34.

Mužáci z Tasovic o.s., Tasovice 67, 671 25

Stanislav Mitrega

Aktivní lidé, pečující o region

35.

"Suchobikers", Suchohrdly u Miroslavi 106, 671 72

Luděk Drozd

Aktivní lidé, pečující o region

36.

Sportovní klub Mašovice, Mašovice 52, 669 02

Jaroslav Kuba

Vzdělání a sport

37.

TJ Hodonice, z.s., Hodonice 287, 671 25

Ing. Rostislav Lattner

Vzdělání a sport

38.

FK DYNAMO Oleksovice, z.s., Oleksovice 116, 671 62

Zdeněk Koukal

Vzdělání a sport

39.

TJ Prosiměřice z.s., Prosiměřice 155, 671 61

Mgr. Jiří Mašek

Vzdělání a sport

40.

FK Práče, z.s., Práče 112, 671 61

Tomáš Navrátil

Vzdělání a sport

41.

Football Club Bohutice, z.s., Bohutice 8, 671 76

Josef Novosad

Vzdělání a sport

42.

Komunitní škola při ZŠ a MŠ Suchohrdly u Miroslavi z.s., Suchohrdly u Miroslavi 120, 671 72

Mgr. Yvona Slaninová

Vzdělání a sport

43.

Jana Řičicová, Hodonice 218, 671 25

Jana Řičicová

Fyzické osoby nepodnikající

44.

Andrea Filáková, Prosiměřice 3, 671 61

Andrea Filáková

Fyzické osoby nepodnikající

45.

Eduard Šára, Prosiměřice 54, 671 61

Eduard Šára

Fyzické osoby nepodnikající

46.

Petra Radová, Prosiměřice 170, 671 61

Petra Radová

Fyzické osoby nepodnikající

47.

Ing. Jiří Sýkora, Dis., Hrádek 126, 671 27

Ing. Jiří Sýkora, DiS.

Fyzické osoby nepodnikající

48.

Zdeněk Holčapek, Prosiměřice 119, 671 61

Zdeněk Holčapek

Fyzické osoby nepodnikající

49.

Hana Matochová, Akátová 141, Suchohrdly 669 02

Hana Matochová

Fyzické osoby nepodnikající

50.

Božena Kozubíková, Lechovice 13, 671 27

Božena Kozubíková

Fyzické osoby nepodnikající

51.

Marie Dubová, Vítonice 92, 671 61

Marie Dubová

Fyzické osoby nepodnikající

52.

Obec Bantice

Ing. Josef Šprencl

Rozvoj obcí

53.

Obec Citonice

Ing. František Molík

Rozvoj obcí

54.

Obec Damnice

Mgr. Lenka Hodaňová

Rozvoj obcí

55.

Obec Dyjákovičky

David Svoboda

Rozvoj obcí

56.

Obec Horní Břečkov

Ing. Petra Formanová, DiS.

Rozvoj obcí

57.

Obec Krhovice

Martin Major

Rozvoj obcí

58.

Obec Křídlůvky

Blanka Fučíková

Rozvoj obcí

59.

Obec Milíčovice

Evžen Brtník

Rozvoj obcí

60.

Město Miroslav

Ing. Augustin Forman

Rozvoj obcí

61.

Obec Miroslavské Knínice

Ing. Jiří Balík

Rozvoj obcí

62.

Obec Našiměřice

Karel Smutný

Rozvoj obcí

63.

Obec Práče

Zdeněk Dvořák

Rozvoj obcí

64.

Obec Stošíkovice na Louce

Karel Pavlů

Rozvoj obcí

65.

Obec Suchohrdly u Miroslavi

Ing. Barbora Arndt

Rozvoj obcí

66.

Obec Suchohrdly

Ing. Martin Paul

Rozvoj obcí

67.

Obec Valtrovice

Mgr. Luděk Lahner

Rozvoj obcí

68.

Obec Vítonice

Josef Střecha

Rozvoj obcí

69.

Obec Bohutice

Simona Mašová

Rozvoj vinařských obcí

70.

Obec Borotice

Zdeněk Bobok

Rozvoj vinařských obcí

71.

Obec Dobšice

Ing. Jaroslav Jenšovský

Rozvoj vinařských obcí

72.

Obec Havraníky

Aleš Kňazovčík

Rozvoj vinařských obcí

73.

Obec Hnanice

Bc. Martin Dvořák

Rozvoj vinařských obcí

74.

Obec Hodonice

Bc. Pavel Houšť

Rozvoj vinařských obcí

75.

Obec Horní Dunajovice

Ladislav Březina

Rozvoj vinařských obcí

76.

Obec Hostěradice

Jan Burger (místostarosta)

Rozvoj vinařských obcí

77.

Obec Hrádek

Ondřej Kubic

Rozvoj vinařských obcí

78.

Obec Chvalovice

Zdeněk Karpinski

Rozvoj vinařských obcí

79.

Obec Jaroslavice

Petr Zálešák

Rozvoj vinařských obcí

80.

Obec Kuchařovice

Bc. Lubomír Mlejnek

Rozvoj vinařských obcí

81.

Obec Mašovice

Martina Pelánová (místostar.)

Rozvoj vinařských obcí

82.

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Dalibor Dočekal

Rozvoj vinařských obcí

83.

Městys Olbramovice

Roman Hybler

Rozvoj vinařských obcí

84.

Městys Oleksovice

Marek Holas (místostarosta)

Rozvoj vinařských obcí

85.

Městys Prosiměřice

Jiří Lukeš

Rozvoj vinařských obcí

86.

Obec Slup

Ing. Jiří Slezák

Rozvoj vinařských obcí

87.

Obec Strachotice

Ing. Luděk Müller

Rozvoj vinařských obcí

88.

Městys Šatov

Petr Javůrek

Rozvoj vinařských obcí

89.

Obec Tasovice

Josef Sabáček

Rozvoj vinařských obcí

90.

Obec Těšetice

Jindřich Žižka

Rozvoj vinařských obcí

91.

Městys Višňové

Mgr. Vladimír Korek

Rozvoj vinařských obcí

92.

Obec Vrbovec

Marie Polachová

Rozvoj vinařských obcí

93.

Obec Želetice

Ing. Milan Choura

Rozvoj vinařských obcí

Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí